zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Peníze na ekopřemýšlení

13.02.2004
Obecné
Peníze na ekopřemýšlení
Odbor životního prostředí magistrátu vyhlašuje první kolo grantového řízení Fondu ekologické výchovy a osvěty. \"V rámci tohoto fondu, do něhož město ve svém rozpočtu vyčlenilo pro letošní rok celkem 269 tisíc korun, město finančně podporuje nápadité aktivity a projekty v oblasti ekologické výchovy a osvěty na území Pardubic,\" vysvětluje Roman Slach z odboru životního prostředí.
Do grantového řízení se může přihlásit jakákoliv organizace s právní subjektivitou, která má své sídlo v Pardubicích a která připraví zajímavou akci zvyšující ekologické povědomí pardubických občanů, a to jak dětí, tak dospělých. Netýká se to jen škol a školských zařízení, ale i různých institucí včetně nevládních neziskových organizací.
Pro rok 2004 je vypsáno deset témat. Jejich znění, formulář přihlášky a pokyny pro účast ve výběrovém řízení budou všem zájemcům vydány na odboru životního prostředí pardubického magistrátu ve Štrossově ulici, případně na vyžádání zaslány poštou. Formuláře jsou k dispozici i v elektronické podobě na internetové adrese města www.mmp.cz (odbor životního prostředí formuláře). Uzávěrka přihlášek je v pátek 19. března.
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí