zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Pravidla pro poskytování peněz na hospodaření v lesích se mění

15.03.2004
Les
Pravidla pro poskytování peněz na hospodaření v lesích se mění
Krajský úřad kraje Vysočina, odbor lesního a vodního hospodářství a zemědělství uspořádal 8. března poslední z cyklu seminářů organizovaných detašovanými pracovišti pro odborné lesní hospodáře zaměřených na problematiku „Poskytování finančních příspěvků na hospodaření v lesích pro rok 2004“.

„Hlavním úkolem semináře bylo seznámit jeho účastníky se změnami pravidel pro poskytování finančních příspěvků na hospodaření v lesích v roce 2004. Kolegyně Jitka Merunková seznámila přítomné s problematikou zalesňování zemědělských půd, zejména pak s návrhy programu Horizontální plán rozvoje venkova a s operačním programem Rozvoj venkova a multifunkční zemědělství,“informoval Petr Bureš z krajského odboru lesního a vodního hospodářství a zemědělství.

Při závěrečné diskuzi byly zodpovídány otázky týkající se finančních příspěvků, ale také z oblasti státní správy lesů, myslivosti a zejména pak nového zákona o obchodu s reprodukčním materiálem lesních dřevin a jeho prováděcího předpisu. Seminář byl pořádán ve spolupráci s odborem životního prostředí Městského úřadu Žďár nad Sázavou a zúčastnili se ho odborní lesní hospodáři působící převážně na okrese Žďár nad Sázavou.

R. Burketová
Více informací P. Bureš, 564 602 204, bures.p@kr-vysocina.cz
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí