zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Čtyřlístek jarních veletrhů a výstav

18.03.2004
Obecné
Čtyřlístek jarních veletrhů a výstav

Ve dnech 11. – 13. března proběhla na výstavišti v Letňanech čtveřice jarních veletrhů a výstav, jejichž společnou tématikou bylo zlepšování úrovně životního prostředí a bydlení.

Veletrhy a výstavy FOR HABITAT, ECO CITY, Pragaflorea a Bazény, solária & sauny se ve společném termínu se konaly poprvé, ale v žádném případě nešlo o náhodu. Návštěvníkům tím bylo umožněno získat kompletní přehled o novinkách a inovacích týkajících se všeho, co souvisí s bydlením a zlepšováním jeho kvality, úsporami energií a používáním \"šetrných technologií\", ale i životním  prostředím. Veletržní program doplnila prezentace realitních kanceláří, bank, a developerských společností. Návštěvníci měli  rovněž možnost inspirovat se na prahu jarní a letní sezóny novinkami pro vybavení zahrad a okolí svých domů. Benjamínkem veletržního čtyřlístku byla odborná výstava Bazény, solária & sauny, která je jedinou specializovanou výstavou tohoto druhu u nás.

Všechny výstavy provázel rozsáhlý doprovodný program, některé jeho součásti se konaly i mimo Letňany. V prostorách Obecního domu na slavnostních galavečerech byly vyhlášeny výsledky  soutěže Energetický projekt, která již druhým rokem doprovází veletrh ECO CITY a soutěží Grand Prix. Veletrhy se  staly i prostorem pro řadu odborných setkání. Jedním z nejobsažnějších bylo 8. Fórum krajů, měst a obcí, jehož hlavním tématem byly investiční příležitosti v regionech.

Velmi využívanou službou, kterou pořadatel výstavy nabídl poprvé byla pro mladé rodiny s dětmi možnost klidné prohlídky celého areálu PVA s využitím hlídání jejich ratolestí renomovanou agenturou Tetty v Dětském koutku.
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí