zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Výzva k zasílání připomínek k první pracovní verzi Strategie udržitelného rozvoje

06.04.2004
Obecné
Výzva k zasílání připomínek k první pracovní verzi Strategie udržitelného rozvoje
Koncem července 2003 byla ustavena Rada vlády pro udržitelný rozvoj (Rada) - poradní a pracovní orgán vlády, jehož předsedou je PhDr. Petr Mareš, CSc., místopředseda vlády pro výzkum a vývoj, lidská práva a lidské zdroje.

V srpnu 2003 byla Rada vládou pověřena, aby zpracovala návrh Strategie udržitelného rozvoje ČR, která má být vládě předložena do 30. června 2004.

Rada do konce roku 2003 připravila návrh rozšířené osnovy Strategie udržitelného rozvoje ČR (Strategie), která byla předložena veřejnosti k připomínkování prostřednictvím e-mailu v lednu 2004. Obdržené připomínky byly zohledněny při přípravě první pracovní verze Strategie, ke které se nyní můžete vyjádřit prostřednictvím e-mailu. Dokument je ke stažení na internetových stránkách Rady vlády pro udržitelný rozvoj wtd.vlada.cz, odkaz \"Rada vlády pro udržitelný rozvoj\".

Připomínky k této pracovní verzi Strategie zasílejte prosím do 16. dubna 2004 Sekretariátu Rady vlády pro udržitelný rozvoj na e-mail rvur@vlada.cz.

Těšíme se na Vaše připomínky a názory.

Sledujte stránky Rady vlády pro udržitelný rozvoj, kde jsou průběžně zveřejňovány informace o činnosti Rady vlády pro udržitelný rozvoj, jejích výborů a pracovních skupin.

Sekretariát Rady vlády pro udržitelný rozvoj
Úřad vlády ČR
Tel. 224 862 309
Fax: 224 002 305
E-mail: rvur@vlada.cz
Internet: wtd.vlada.cz, odkaz \"Rada vlády pro udržitelný rozvoj\"

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí