zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Nové výzvy průmyslu – energetické řízení a obchodování s povolenkami na emise skleníkových plynů

13.04.2004
Ovzduší
Nové výzvy průmyslu – energetické řízení a obchodování s povolenkami na emise skleníkových plynů

Zveme Vás na odbornou sekci na výše uvedené téma, která proběhne dne 20. dubna 2004 pod záštitou MPO, MŽP a ČEA na Brněnském výstavišti, pavilon C – II. galerie, v rámci ENVIKONGRESU Brno 2004.

Sekce je určena středním a vyšším manažerům průmyslových podniků, konzultantům, pracovníkům státní správy a samosprávy a pracovníkům vysokých škol, kteří chtějí znát zásady energetického řízení, zajímají se o systémové zvyšování energetické účinnosti jako o účinnou strategii pro snižování výrobních nákladů a chtějí se seznámit s možnostmi využívání moderních postupů pro zvyšování energetické účinnosti v podnicích ve vazbě na IPPC a na snižování emisí CO2 a obchodování s nimi s využitím zkušeností z ČR a z Velké Británie.

Odbornou sekci organizuje společnost ENVIROS, s. r. o., - http://www.enviros.cz ve spolupráci s AEM - http://www.aem.cz a garantuje Ing. Vladimír Dobeš, M.Sc., České centrum pro energetické řízení EMPRESS.

Podrobné informace o problematice obchodování s povolenkami na emise skleníkových plynů a o programu kongresu naleznete na stránkách Českého centra pro energetické řízení EMPRESS.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí