zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Vídeň připravuje veletrh o životním prostředí - veletrh řešení mezinárodních problémů

15.07.2004
Obecné
Vídeň připravuje veletrh o životním prostředí - veletrh řešení mezinárodních problémů

Druhý ročník mezinárodního odborného veletrhu ochrany životního prostředí POLLUTEC East&Central Europe, současně s mezinárodním odborným veletrhem veřejné správy, infrastruktury a komunálního vybavení PUBLIC SERVICES KOMMUNALMESSE, které jsou specializovaným fórem pro odborníky ve veřejné sféře i privátním sektoru, se uskuteční ve dnech 10. až 12. listopadu 2004 na vídeňském výstavišti Messezentrum Wien Neu.

Pořadatel této akce, firma Reed Exhibitions očekává, že veletrhy osloví cílovou skupinu odborných návštěvníků, tedy zástupce průmyslu, měst a obcí, obchodu a služeb, ale též úředníky, kteří mají na starosti veřejnou infrastrukturu, a v neposlední řadě i projektanty, architekty a techniky. Vídeňské fórum nabízí koncentrovanou přehlídku produktů a služeb a know-how např. v oblasti zpracování  a likvidace odpadů, odpadních vod a výroby energie a otevře širokou diskuzi na interregionální úrovni o celé škále současných problémů veřejné správy. Ta je totiž často vystavena finančním tlakům, zvyšujícím se nárokům na efektivitu a novým zákonným požadavkům.

Je třeba zdůraznit, že veletrh Pollutec se stal především platformou evropské spolupráce v ochraně životního prostředí, která už zdaleka není jen záležitosti regionů a jednotlivých států, ale projevem globální odpovědnosti k naší společné budoucnosti.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí