zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Blíží se vídeňské fórum

08.11.2004
Obecné
Blíží se vídeňské fórum
Rakouská metropole připravuje na 10. až 12. listopadu 2004 2. ročník mezinárodního odborného veletrhu ochrany životního prostředí POLLUTEC současně s mezinárodním odborným veletrhem pro veřejnou správu, infrastrukturu a komunální vybavení PUBLIC SERVICES KOMMUNALMESSE.

Na vídeňském výstavišti Messezentrum Wien Neu v hale A se představí 200 vystavovatelů zabývajících se širokou problematikou řešení životního prostředí a komunální sféry. Zástupci průmyslu, měst a obcí, obchodu a služeb, úředníci, kteří mají na starosti veřejnou infrastrukturu, a též projektanti, architekti a technici budou mít na vídeňském fóru příležitost zhlédnout přehlídku produktů a služeb a know-how například v oblasti zpracování a likvidace odpadů, odpadních vod a výroby a úspory energií.

Doprovodný program veletrhu zahrnuje řadu workshopů, kongresů, seminářů a přednášek dotýkajících se na interregionální úrovni odpadového hospodářství, výměny praktických zkušeností evropských měst v oblasti životního prostředí a také třeba ochrany obyvatelstva a majetku před katastrofami a přírodními živly. Jednotlivé diskuse také otevřou další témata vztahující se k problémům veřejné správy. Ta je totiž často vystavena finančním tlakům a zvyšujícím se nárokům na efektivitu a novým zákonným požadavkům.

Vídeňské veletrhy POLLUTEC a PUBLIC SERVICES KOMMUNALMESSE zajisté přinesou zajímavé "recepty" na společné problémy, které je třeba řešit globální odpovědností.

Podrobnosti o veletrhu POLLUTEC lze získat na: www.pollutec.at , www.messe-reed.at.

Rakouský pořadatel nabízí pro české a slovenské zájemce vstupenky zdarma. Objednávky, prosím, zašlete na e-mail pollutec@ppa.cz. Zastoupením veletrhů pro ČR a SR je pověřena agentura Progres Partners Adv., s. r. o., tel.: 221 602 324, Olga Pešková, e-mail: peskova@ppa.cz.
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí