zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Seminář o odpadech na Ecocity

26.01.2005
Odpady
Seminář o odpadech na Ecocity
Ve dnech 9. -12. 3. se na výstavišti PVA v Praze-Letňanech uskuteční veletrh Ecocity spolu se specializovanými výstavami Cleancity (výstava úklidového průmyslu a čistění), Investcity (výstava investičních příležitostí) a odbornými výstavami Zelené město, Euro Traffic a Bazény, sauny a solária.

Ve spolupráci se sdružením CZ Biom se na Ecocity uskuteční seminář "Nakládání s biologicky rozložitelným komunálním odpadem (BRKO) a problematika zpracování tuhého komunálního odpadu".

První část semináře se bude zabývat legislativou, předpisy, možnou spoluúčastí státu v oblasti investic atd. V druhé části pak problematice odděleného sběru, svozu, kompostování, anaerobní digesci bioodpadu, mechanicko-biologické úpravě, užití produktů BRKO atd.

Seminář i výstava by měly nabídnout ucelený přehled firem nabízejících zmíněné technologie, příslušenství, projekční a poradenské služby i další činnosti související se zpracováním a využíváním komunálních biologicky rozložitelných odpadů a tuhého komunálního odpadu.

Seminář je určen představitelům a odborným pracovníkům celé komunální oblasti ČR a dává si za cíl představit možnosti na vytváření nových pracovních míst v regionech i možnosti na získání energie v oblasti nakládání s odpadem.

Přesný rozpis časového harmonogramu, témat a přednášejících bude zveřejněn v lednu na internetových stránkách ABF, a. s. (www.abf.cz) a na stránkách CZ Biomu (czbiom.ecn.cz).
Zdroj: Odpady

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí