zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Pozvánka na II. Mezinárodní kooperační fórum - TerraTec a enertec 2005 Leipzig/Lipsko

17.02.2005
Obecné
Pozvánka na II. Mezinárodní kooperační fórum - TerraTec a enertec 2005 Leipzig/Lipsko
Společnost INERCONSULT Consulting Group Dresden a Leipziger Messe GmbH pořádají dne 10.3.2005 již druhý ročník Mezinárodního kooperačního fóra, konaného v rámci ekologického a energetického veletrhu TerraTec a enertec.

Záštitu nad letošním ročníkem, věnovaném tématu „Komunální infrastruktura a udržitelný ekonomický a ekologický rozvoj. Zkušenosti a perspektivy komunálního hospodářství ve východním Německu, Polsku a České republice.“ převzali Jürgen Trittin, ministr životního prostředí, ochrany přírody a bezpečnosti reaktorů Spolkové republiky Německa a RNDr. Libor Ambrozek, ministr životního prostředí České republiky.

Cíl kooperačního fóra

Prvořadým cílem kooperačního fóra je výměna zkušeností a know-how a navázání nových obchodních vztahů  v oblasti komunálního hospodářství mezi účastníky kooperačního fóra, kterými jsou obce, města, oborové svazy, komunální podniky a soukromé firmy z Německa, Polska a České republiky.

Téma

Programová část kooperačního fóra bude zaměřená na zásobování pitnou vodou, čištění odpadních vod, odpadové hospodářství, distribuci energií, veřejnou osobní dopravu a výstavbu kulturních a sportovních zařízení v podmínkách Evropské unie.

Kombinace bloku přednášek a dostatečného prostoru pro individuální rozhovory mezi jednotlivými účastníky fóra budou dobrým předpokladem pro získání nových zkušeností a navázání nových obchodních/partnerských vztahů. Veškeré přednášky budou simultánně tlumočeny do českého jazyka a k dispozici budou i tlumočníci pro jednotlivé individuální rozhovory, které bude možné vést i s účastníky paralelně probíhajícího fóra CONTACT: MEETing 2005 pořádaného Euro info centrem Průmyslové a hospodářské komory Lipsko. Pro účastníky kooperačního fóra bude zajištěn volný vstup na veletrhy TerraTec a enertec.

Cílová skupina:

Zástupci měst a obcí, oblastních sdružení a oborových svazů z Německa, Polska a České republiky.

Zástupci komunálních a soukromých podniků z Německa, Polska a České republiky provozující:

  • Zásobování pitnou vodou
  • Čištění odpadních vod
  • Odpadové hospodářství
  • Lokální distribuci energií (konvenční/obnovitelné zdroje)
  • Veřejnou osobní dopravu
  • Komunální infrastrukturu (sport/kultura/volný čas)

Soukromé společnosti zabývající se výstavbou, projekcí, dodávkami zařízení a technologií z oboru ochrany životního prostředí z Německa, Polska a České republiky

Fondy na ochranu životního prostředí, banky, investiční a kapitálové fondy

Další informace a přihlášky poskytne:

Jiří Sucharda – SCS Jablonec, Podhorská 20, 466 01 Jablonec nad Nisou
Tel. 482427012, Fax. 482427010, E-mail: scs@scs-jablonec.net, Internet: www.scs-jablonec.net
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí