zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Ekoporadna Hnutí Duha získala cenu

25.02.2005
Obecné
Ekoporadna Hnutí Duha získala cenu
Olomouc Olomouckou cenu s názvem Bílé OKNO, udělovanou každoročně za přínos neziskovému sektoru, získalo v letošním roce Hnutí Duha za práci své ekologické poradny. Zástupci šesti desítek neziskových organizací v regionu zástupce hnutí ocenili za poskytování rad a pomoci ohledně životního prostředí. Cenu letos odborníci udělili také dalším dvěma osobnostem.
" Cena se uděluje organizacím i fyzickým osobám, které přispívají k rozvoji občanské společnosti a neziskového sektoru s důrazem na Olomouc. Vítěze vybírají členové Olomoucké koalice neziskových organizací," řekla včera Dominika Glacová z Hnutí Duha. Kromě Hnutí Duha získaly letos cenu také dvě osobnosti. Odborníci ji udělili Martinu Štainerovi z Klubu Evropanů za osvětu a informovanost obyvatel o Evropské unii a Ladislavu Danisovi za pomoc romským komunitám a činnost v Romské občanské poradně v Olomouci.
Ekoporadnu, kterou Hnutí Duha otevřelo na začátku loňského roku, mohou lidé na olomouckém Dolním náměstí navštěvovat denně. Podle pracovníků Hnutí Duha se lidé nejčastěji ptají, jak mohou ve svém okolí zabránit poškozování životního prostředí, ale zajímají se i o komunální odpady a biopotraviny.
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí