zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Mezinárodní kongres o stavebních odpadech

01.03.2005
Odpady
Mezinárodní kongres o stavebních odpadech
Tradiční celoevropský kongres o recyklaci stavebních a demoličních odpadů "F.I.R. - INTERFORUM 2005", který organizuje mezinárodní asociace recyklace stavebních odpadů - F.I.R. (Federation Internationalu du Recyclage) se koná v pravidelném dvouletém cyklu. Již 13. ročník se tentokrát koná ve dnech 28. a 29. dubna 2005 v rakouském Salzburgu v hotelu Dorint.

Velmi hodnotný program kongresu zajišťují fundovaní přednášející jak z komise ES, tak i špičkoví odborníci z universit, výzkumných pracovišť i ministerstev. Tématicky je kongres zaměřen zejména na ekologickou přijatelnost recyklátů ze stavebních odpadů, recyklované granuláty pro výrobu betonů a stav recyklace stavebních a demoličních odpadů v Evropě. V programu je pamatováno i na informaci o recyklaci stavebních odpadů ze všech evropských států, které v této činnosti představují rozhodující roli.

Jednacími jazyky jsou němčina a angličtina (simultánně tlumočeno do obou jazyků). Současně s kongresem probíhá i doprovodná odborná výstava, která umožní účastníkům kongresu navázat řadu kontaktů s vystavovateli. Přihlášky, přesný program a veškeré další podrobnosti o kongresu lze nalézt na webových stránkách www.brv.at, případně na stránkách www.arsm.cz.
Zdroj: Odpady

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí