zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

BIO, měsíčník - časopis pro trvale udržitelný život

31.03.2005
Obecné
BIO, měsíčník - časopis pro trvale udržitelný život
Časopis BIO chystá na měsíc květen u příležitosti výstavy Ecolife zvláštní inzertní přílohu

Vážení obchodní přátelé!
    BIO, měsíčník - časopis pro trvale udržitelný život, vstupuje do svého devátého ročníku. Získal si tisíce příznivců, lidí zajímajících se o zdravý životní styl, biopotraviny i přírodní léčbu, ochranu životního prostředí, problematiku biodiverzity, filozofické otázky přírody apod. Odebírají jej ekologičtí zemědělci, prodejny zdravé výživy po celé ČR, knihovny, ochránci přírody, ale i výzkumné ústavy, referáty životního prostředí, pracoviště Ministerstva zemědělství a životního prostředí a další zemědělské i potravinářské podniky. Čtou jej naši předplatitelé na venkově i ve městech, kteří se orientují na zdravé potraviny a dávají přednost výrobkům připraveným na bázi přírodních látek a bylinných  výtažků apod., které neohrožují životní prostředí ani jejich zdraví.
    Pokud uvažujete o levné a účinné propagaci svých výrobků nebo služeb, které slouží prohlubování vztahu člověka ke zdraví a přírodě, jsme Vám k dispozici.
    Věříme, že si z nabídky inzerce na stránkách BIO vyberete pro Vás ideální rozměr a cenu a využijete možnosti oslovit své zákazníky, kteří dokáží kvality Vašich výrobků ocenit. Máme vysoké slevy při opakování inzerátu. Běžnou praxí je, že inzerát doprovází článek, či rozhovor.
Těšíme se na oboustranně prospěšnou spolupráci
Redakce BIO

Časopis BIO chystá na měsíc květen, u příležitosti výstavy Ecolife, Vše pro ženu v Národním domě na pražských Vinohradech, která se bude konat 11.-13. května, zvláštní inzertní přílohu na hlazeném papíře pro náročné inzerenty v nákladu 6000 výtisků. Budou k dispozici návštěvníkům výstavy.
 
Reference o výstavě: www.akagentura.cz (až 10 000 návštěvníků)
  
Inzerentům nabízíme možnost inzerce již v čísle dubnovém, část jehož nákadu bude též k dispozici návštěvníkům výstavy se slevou 10 %. Nabízíme možnost zveřejnění informativního článku zdarma (rozsah normované A4).
 
Závaznou objednávku do BIO č. 4/2005 potřebujeme do 18. 3. 2005 a podklady stačí do 23. 3. ,
    objednávku do čísla BIO č. 5/2005 do 4. 4., podklady do 15. 4. 2005.
           
Na oboustranně prospěšnou spolupráci se těší vydavatel
 
PhDr. Miroslava Vohralíková
vh press
Jungmannova 1403
500 02 Hradec Králové
495 538 969
e-mail: vhpress@seznam.cz
bio.noviny@tiscali.cz
http://home.tiscali.cz/bionoviny/  

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí