zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Uzávěrka soutěžních projektů do konce května

12.04.2005
Obecné
Uzávěrka soutěžních projektů do konce května
Nadace Partnerství a Nadace VIA v rámci společného programu Doprava pro 21. století a ve spolupráci s Ministerstvem dopravy ČR, Svazem měst a obcí ČR a měsíčníkem Moderní obec vyhlásily 3. 3. 2005 4. ročník soutěže Zklidňování dopravy ve městech a obcích ČR.

Města a obce mohou prostřednictvím svých statutárních zástupců do soutěže přihlašovat projekty, které byly realizovány během posledních pěti let (tj. předány k užívání v roce 2000 a později) a v jejichž důsledku došlo ke zlepšení životního prostředí a bezpečnosti silničního provozu (zejména s ohledem na jeho nejzranitelnější účastníky - chodce a cyklisty).

Nejlepší soutěžní projekty budou oceněny finanční prémií nebo Cenou časopisu Moderní obec. O kvalitě jednotlivých projektů rozhodne desetičlenná hodnotící komise, složená z dopravních odborníků, projektantů a zástupců státní správy i neziskového sektoru. Soutěžní podmínky a formulář přihlášky lze získat u Ing. Petra Šmída, Nadace Partnerství, Krátká 26, 100 00 Praha 10, tel./fax: 274 816 727, email: petr.smid@ecn.cz, a také na www.doprava21.ecn.cz

Uzávěrka pro zasílání přihlášek do soutěže je 31. 5. 2005 (rozhoduje datum poštovního razítka). Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže se uskuteční 22. září 2005 - Evropský den bez aut.
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí