zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

HOSPODÁRNÉ VYUŽÍVÁNÍ ENERGIE A OBNOVITELNÝCH ZDROJŮ TÉMATEM VÝSTAVY HOBBY 2005

12.05.2005
Obecné
HOSPODÁRNÉ VYUŽÍVÁNÍ ENERGIE A OBNOVITELNÝCH ZDROJŮ TÉMATEM VÝSTAVY HOBBY 2005
Na základě dohody a dobré spolupráce s Výstavištěm České Budějovice a.s. budou energetičtí poradci ECČB na výstavě poskytovat bezplatné energetické poradenství na dvou stáncích.

Energy Centre České Budějovice (ECČB) se od roku 1998 tradičně každý rok prezentuje na výstavě Hobby na vlastním stánku. Výstava Hobby je jednou z nejnavštěvovanějších výstav v Jihočeském kraji, což ECČB umožňuje oslovit vysoký počet návštěvníků a poskytovat své služby co možná nejširší veřejnosti.

 

ZVÝRAZNĚNÉ TÉMA „HOSPODÁRNÉ VYUŽÍVÁNÍ ENERGIE A OBNOVITELNÝCH ZDROJŮ“

 

Pro letošní 14. ročník výstavy, který se koná od 18. do 22. května 2005 na Výstavišti v Českých Budějovicích, bylo vyhlášeno zvýrazněné téma Hospodárné využívání energie a obnovitelných zdrojů. Energy Centre České Budějovice bude poskytovat poradenství z této oblasti a organizovat semináře na toto téma.

 

BEZPLATNÉ ENERGETICKÉ PORADENSTVÍ

 

Na základě dohody a dobré spolupráce s Výstavištěm České Budějovice a.s. budou energetičtí poradci ECČB na výstavě poskytovat bezplatné energetické poradenství na dvou stáncích. Jeden se bude nacházet na volné ploše v blízkosti hlavního vchodu na výstaviště, druhý v hale Z, ve které se budou konat také semináře věnované tématu hospodárného využívání energie a obnovitelných zdrojů. Poradenství je určeno především návštěvníkům výstavy, kteří stavějí nebo rekonstruují dům, uvažují o změně druhu vytápění apod.

 

Vedle energetického poradenství budou návštěvníkům výstavy na stánku ECČB bezplatně nabízeny publikace a brožury zabývající se problematikou hospodárného využívání energií. Cílem těchto činností je propagace úspor energií a využívání obnovitelných zdrojů energie. Služby poskytované ECČB představují zlepšení servisu pro návštěvníky výstavy.

 

 

SEMINÁŘE V HALE Z

 

Semináře věnované tématu Hospodárné využívání energie a obnovitelných zdrojů organizuje Energy Centre České Budějovice za podpory Výstaviště České Budějovice a.s. v rámci doprovodného programu výstavy ve čtvrtek 19.05., pátek 20.05. a v sobotu 21.05.2005 v přednáškovém sále v 1. patře haly Z. Účast na seminářích je pro návštěvníky výstavy bezplatná.

 

Témata seminářů:

-          vytápění – způsoby a nové trendy

-          biomasa – moderní vytápění, získání dotací

-          výstavba a rekonstrukce domů – jak postupovat

-          panelové domy – opravy, rekonstrukce a dotace

-          solární energie – možnosti využití, získání dotací.

 

Vedle výše uvedených seminářů proběhne také prezentace firem z oblasti využívání obnovitelných zdrojů energie a úspor energií, které představí své produkty a seznámí návštěvníky se zajímavými instalacemi, které byly realizovány v poslední době. Přesný program seminářů a prezentací naleznete v příloze nebo na www.eccb.cz.

 

SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA VÝSTAVU HOBBY 2005 A NA JEJÍ DOPROVODNÝ PROGRAM. PŘIJĎTE NAČERPAT POTŘEBNÉ INFORMACE A ZÍSKAT NOVÉ KONTAKTY. TĚŠÍME SE NA SETKÁNÍ S VÁMI!

 

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí