zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Erotické letáky jedině cestou na skládku

03.06.2005
Odpady
Erotické letáky jedině cestou na skládku

V Praze platí od středy zákaz propagace erotických vystoupení a služeb. Magistrát vydal vyhlášku zejména kvůli naháněčům, kteří v centru metropole zvou lidi k návštěvě nočních klubů a rozdávají jim letáky. Jediným místem, kde je ode dneška letáky možné nabízet, je z rozhodnutí radních silnice ke skládce komunálních odpadů v Praze 8.

PRAHA - Strážníci už dnes proti erotické reklamě v centru Prahy zasáhnou, slíbili představitelé radnice. Situaci v centru metropole pokládají za ostudnou a neúnosnou. Podle některých informací působí v okolí Václavského náměstí přes deset nočních klubů, do nichž naháněči lidi lákají.

Za propagaci erotických služeb hrozí pokuty od 1000 do 200 000 korun. Jediné místo, kde taková reklama smí být, je komunikace ke skládce komunálního odpadu v Ďáblicích. Město totiž nemůže zakázat nic plošně.

Od dnešního rána se strážníci zaměří na billboardy, automobily i prostředky hromadné dopravy, na nichž se reklamy na erotické podniky rovněž objevují. Večer začne zátah na naháněče v centru.

Zdroj: Novinky

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí