zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Střediska udržitelného rozvoje venkova v Libereckém kraji

27.06.2005
Obecné
Střediska udržitelného rozvoje venkova v Libereckém kraji

Ministerstvo životního prostředí a Společnost pro Jizerské hory, o.p.s. (koordinátor projektu) si Vás dovolují srdečně pozvat na tiskovou konferenci  spojenou s podpisy Rozhodnutí o přidělení dotace [1] na projekt

 

„Střediska udržitelného rozvoje venkova v Libereckém kraji“

 

Tisková konference se koná ve středu 29. června od 13:00 v Šolcově domě (sídlo Správy CHKO Jizerské hory), U Jezu 10, Liberec.

 

Tiskové konference se zúčastní zástupci MŽP ČR, Společnosti pro Jizerské hory, partnerských neziskových organizací a Libereckého kraje.

 

Po podpisu rozhodnutí a partnerských smluv bude připraveno malé občerstvení.

 

V rámci projektu vznikne 13 nových pracovních míst na 7 pracovištích v Liberci a všech partnerských obcích. Poradenská centra budou k dispozici všem zájemcům o pomoc v oblasti péče o krajinu, ekozemědělství, místní a regionální produkce a zapojování veřejnosti do plánování místního rozvoje a procesu rozhodování.

 

 

Další informace vám poskytne:

Společnost pro Jizerské hory – RNDr. Blažena Hušková, e-mail: info@projizerky.cz, 485 109 292, 602 684 718

 

Poznámky:

[1] Projekt bude podpořen v rámci grantového schématu „Síť environmentálních informačních a poradenských center“, který vyhlásilo MŽP v rámci opatření 4.2 Operačního programu Rozvoj lidských zdrojů z Evropského sociálního fondu. V rámci Evropského sociálního fondu se přidělují pouze neinvestiční prostředky.
Zdroj: MŽP

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí