zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Spolecnost pro Jizerske hory, o.p.s. hleda pracovniky

30.06.2005
Obecné
Spolecnost pro Jizerske hory, o.p.s. hleda pracovniky

Společnost pro Jizerské hory, o.p.s. hledá pracovníky na 13 pozic v rámci projektu „Střediska udržitelného rozvoje venkova v Libereckém kraji“.

Hlavní manažer projektu : koordinace a vedení  projektu a projektového týmu, komunikace a spolupráce  s vedením organizace, s místními partnery (v rámci Libereckého kraje).  Zajištění PR projektu, zpracování koncepce dalšího rozvoje projektu, zpracování průběžných zpráv a závěrečné zprávy. Požadujeme vysokoškolské vzdělání, schopnost samostatné  a tvůrčí práce, komunikační dovednosti, aktivní znalost angličtiny nebo němčiny, zkušenosti s řízením projektů a týmů, chuť se dále vzdělávat, znalost práce na PC, flexibilitu. Výhodou je zkušenost  v oblasti rozvoje venkova, udržitelného rozvoje, ochrany přírody a krajiny, zemědělství. Pracovní poměr na dobu určitou, mzda 23000 – 24 000 Kč. Nástup nejlépe od 1.8. 2005, ukončení projektu k 31.7.2007, další rozvoj projektu a spolupráce žádoucí. Pracoviště v Liberci, projekt je realizován v Libereckém kraji.

Místní manažeři projektu (po 2 pracovních místech na pracovištích Frýdlant, Česká Lípa, Turnov, Dubá, Smržovka, Jilemnice) : realizace projektu na místní úrovni, vyhledávání klientů a komunikace s nimi, práce s místními partnery, poskytování informací  a poradenství.  Požadujeme středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání, flexibilitu, organizační schopnosti, komunikační dovednosti, chuť se dále vzdělávat, znalost práce na PC.  Předpokládáme  zkušenost  v oblasti rozvoje venkova, udržitelného rozvoje, ochrany přírody a krajiny, zemědělství. Pracovní poměr na dobu určitou, nástup nejlépe od 1.9.2005 , ukončení projektu k 31.7.2007, další rozvoj projektu a spolupráce je žádoucí. Mzda  na úrovni průměrné mzdy v ČR.

Nabízíme práci v přátelském týmu se zaměřením na udržitelný rozvoj komunit, environmentální vzdělávání, výchovu a osvětu a praktickou ochranu přírody a krajiny, prostor pro tvůrčí práci,  osobní rozvoj, další vzdělávání.

Základní informace o projektu naleznete na www.projizerky.cz

Nabídky obsahující strukturovaný životopis a stručný motivační text zasílejte  e-mailem na info@projizerky.cz  a označte heslem SURV. Příjem nabídek končí 1.7.2005.
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí