zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Pozvánka na rozcestník k informacím o MA21 a EVVO

08.09.2005
Obecné
Pozvánka na rozcestník k informacím o MA21 a EVVO
Na úvodní stranu MA21 se můžete dostat dvěma způsoby...
Vážení čtenáři,
 
rádi bychom Vás pozvali k návštěvě našich webových stránek www.ma21.cz. Mnozí z vás je již určitě znáte, nicméně po změně Českého ekologického ústavu na CENIA - Českou informační agenturu životního prostředí doznaly změn i webové stránky o místní Agendě 21, především cesta, kterou se na ně dostanete. Dovolte, abychom vás jimi krátce provedli.

Na úvodní stranu MA21 se můžete dostat dvěma způsoby. Buďto přes doménu www.ma21.cz a nebo z hlavní stránky CENIA www.cenia.cz. V hlavní rubrice "Nástroje politiky životního prostředí" (nahoře) se vpravo otevře menu, ve kterém naleznete odkaz "Udržitelný rozvoj a místní Agenda 21". Pod ním se skrývá nabídka, ve které si můžete vybrat nejrůznější tematické oblasti, které vás ve vztahu k MA21 zajímají: obecné informace o MA21 včetně informací o tom, co jejímu vzniku předcházelo, rubrika projektů, indikátorů udržitelného rozvoje, dále aktuální informace včetně nadcházejících seminářů a konferencí o udržitelném rozvoji a místní Agendě 21. Naleznete zde také přehled organizací, které MA21 prosazují, možnosti financování procesů MA21, právní normy, vztahující se k tomuto tématu, a mnoho dalších zajímavostí.

Na našich stránkách naleznete také starší vydání Zpravodaje, který vychází již od roku 1999, nebo Databázi MA21, jejíž nová verze se právě testuje a bude brzy zveřejněna. Tuto databázi najdete také v hlavní rubrice pod odkazem "Databáze".

Na stránky EVVO se dostanete podobně jako na stránky MA21. V hlavní rubrice "Nástroje politiky životního prostředí" (nahoře) se vpravo otevře menu, ve kterém naleznete odkaz "Environmentální vzdělávání, výchova a osvěta". Po kliknutí se zobrazí menu, kde pod posledním odkazem naleznete "Internetové stránky EVVO". Zde si můžete vybírat z nepřeberného množství informací, včetně nadcházejících setkání a konferencí, možností financování, organizací českých i zahraničních, projektů, nejrůznějších dokumentů, atd. Na stránku EVVO se dostanete také přes adresu: www.cenia.cz/evvo

Uvítáme jakékoli připomínky k obsahu či formě těchto stránek. Můžete se na nás obracet e-mailem, a to na adresu: Evvo@cenia.cz nebo telefonicky 267 225 305.


Zdroj:
CENIA a http://www.ma21.cz
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí