zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Portál s podporami EU dostal novou podobu

19.10.2005
Obecné
Portál s podporami EU dostal novou podobu
Portál s databází podpor z prostředků EU eDotace.cz po roce a půl kompletně mění grafický design a strukturu. Provozovatelé portálu, poradenská firma Raven Consulting a Economia OnLine, tak chtějí stránky co možná nejvíce zpřehlednit a umožnit i nezkušenému návštěvníkovi na serveru snadno vyhledat podporu.
Stránky www.eDotace.cz jsou určeny zájemcům o dotace a další podpory, a to nejen z prostředků Evropské unie. Návštěvníci zde naleznou kompletní a přehledně strukturovaný seznam finančních podpor, odkaz na službu Dotační management a neustále aktualizované zpravodajství. Služby portálu jsou bezplatné.
Informace jsou na stránkách přehledně členěny podle oblastí podpory (infrastruktura, bydlení, životní prostředí, volný čas a cestování, průmysl a podnikání, energetika, lidské zdroje a vzdělávání). Druhým způsobem, podle kterého jsou dotace na portálu uspořádány, je typ žadatele (municipalita, podnikatel, občan, neziskové organizace a ostatní). U žádostí o podpory hraje důležitou roli také čas. Proto jsou na eDotacích podpory, u kterých již brzy skončí příjem žádostí, zvýrazněny.
Součástí servisu je i slovníček pojmů a zkratek, přehledné vyhledávání, užitečné odkazy na instituce, implementační agentury a orgány státní správy. Tvůrci portálu nabízejí uživatelům i diskusní fórum, ve kterém si žadatelé mohou vyměňovat své zkušenosti a názory na dotace a dotační politiku.
Zájemci o služby portálu se mohou na eDotacích zaregistrovat, případně si nechat posílat pravidelný newsletter informující o změnách ve znění podpor.
Více informací a vlastní stránky portálu naleznete na www.eDotace.cz.
Zdroj: HN

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí