zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Pozvánka na slavnostní podpis dotace pro České Švýcarsko

16.01.2006
Příroda
Pozvánka na slavnostní podpis dotace pro České Švýcarsko
Ve středu 18. ledna 2006 podepíší ředitel odboru vnějších vztahů MŽP Jakub Kašpar a předseda Správní rady obecně prospěšné společnosti České Švýcarsko Matěj Štětka rozhodnutí o finanční podpoře projektu „Informačně-vzdělávací systém v chráněných územích Českého Švýcarska“ [1]. Rozvoj systému a sítě středisek environmentální výchovy, vzdělávání a osvěty v chráněných územích Českého Švýcarska bude financován z prostředků Evropského sociálního fondu a MŽP [2].

Tisková konference spojená s podpisem začne v 13:00 v Privátním klubu kina MAT, Karlovo náměstí 19, Praha 2, 2. patro.

Projekt, který má zajistit stabilní síť ekologického vzdělávání v oblasti Českého Švýcarska je postaven na partnerství [2] a umožní vytvoření čtyř nových pracovních míst.


Poznámky:
[1] Partnery projektu jsou Správa Národního parku České Švýcarsko, ZO ČSOP Tilia, Správa CHKO Labské pískovce, Správa CHKO Lužické hory, Klub českých turistů, Občanské sdružení přátel Lužických hor a Základní škola Krásná Lípa.
[2] Projekt byl podpořen ve 2. výzvě grantového schématu „Síť environmentálních informačních a poradenských center“, vyhlášeného MŽP v rámci opatření 4.2 Operačního programu Rozvoj lidských zdrojů. V něm se rozdělují prostředky Evropského sociálního fondu (ESF) na projekty neinvestičního charakteru. Přidělená dotace je hrazena ze 75 % z prostředků ESF a z 25 % z prostředků státního rozpočtu (MŽP).

Další informace:
www.env.cz
www.esfcr.cz
www.ceskesvycarsko.cz
Zdroj: MŽP

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
25
11. 2020
25.11.2020 - Seminář, školení
hotel Olympik, sál Olymp, Praha
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí