zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Praktické publikace

09.03.2006
Odpady
Praktické publikace
Zákon o odpadech s vysvětlivkami a prováděcí předpisy
Kniha Zákon o odpadech s vysvětlivkami a prováděcí předpisy (2. aktualizované vydání podle stavu k 1. 12. 2005) přináší aktuální informace o právní úpravě nakládání s odpady a zpětného odběru výrobků. Obsahem publikace je aktuální znění zákona o odpadech s vysvětlivkami k jeho jednotlivým ustanovením, v nichž se autoři JUDr. Michal Sobotka, Ph.D., Ing. Ivana Jirásková soustředí zejména na osvětlení novinek v právní úpravě - na nakládání s elektroodpadem a autovraky, přeshraniční přepravu odpadů a zpětný odběr některých výrobků včetně elektrozařízení. Na závěr je uveden text prováděcích právních předpisů.

Publikace je určena managementu podnikatelských subjektů produkujících odpady, pracovníkům územní samosprávy a státní správy i širší odborné veřejnosti zabývající se ochranou životního prostředí.

Kniha stojí 498 Kč včetně DPH a můžete si ji písemně objednat na adrese ECONOMIA a. s., VTÚ, Dobrovského 25, 170 55 Praha 7, e-mail: dagmar.suchmova@economia.cz, nebo na internetové adrese knihy.ihned.cz, kde vám zařídí její zaslání na dobírku přímo z nakladatelství LINDE Praha. Případné informace na tel.: 224 212 214. Členové ECONOMIA Benefitklubu, kteří u publikace uvedou na objednávce číslo své klubové karty, obdrží 30% slevu.
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí