zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

KOOPERAČNÍ BURZA ČESKÝCH A NĚMECKÝCH FIREM

03.04.2006
Obecné
Voda
Ovzduší
Odpady
Energie
Hluk
KOOPERAČNÍ BURZA ČESKÝCH A NĚMECKÝCH FIREM

O ekologické technologie je v německy mluvících zemích zájem. To je také důvod, proč se do příprav doprovodného programu „ekologických veletrhů Brno“ opět zapojila Česko-německá obchodní a průmyslová komora (ČNOPK).

Tentokrát ČNOPK organizuje česko-německou kooperační burzu, která se uskuteční za podpory Spolkového ministerstva hospodářství a technologií (BMWi) v rámci projektu Vermarktungshilfe 2005/06. Hlavními tématy jsou vodní hospodářství a technika pro životní prostředí. Pro 14 firem, které mají zájem o spolupráci na společných projektech s českými partnery, budou na středu 24. května 2006 připraveny kooperační rozhovory. Ty se uskuteční v Business Centru v pavilonu E brněnského výstaviště od 10.00 do 16.00.

Setkání je jedinečnou příležitostí k navázání spolupráce s německými partnery pro inženýrské a stavební firmy, provozovatele čistíren odpadních vod a řadu dalších specializovaných firem z oboru, a také pro zástupce měst a obcí.

Bližší informace o kooperační burze a o zúčastněných firmách získáte na webových stránkách veletrhu http://www.ekologickeveletrhybrno.cz v rubrice Doprovodný program.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí