zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Nominujte své kandidáty na Cenu Josefa Vavrouška

04.04.2006
Obecné
Nominujte své kandidáty na Cenu Josefa Vavrouška

Ještě tři týdny mohou lidé zasílat své nominace na Cenu Josefa Vavrouška. Ta se uděluje za aktivní prosazování trvale udržitelného rozvoje a  aktivity směřující k řešení vzájemně spjatých ekologických, sociálních a ekonomických problémů. Cílem ceny je zviditelnit a ocenit konkrétní aktivity ve prospěch životního prostředí a udržitelného rozvoje, které mohou být příkladem pro další jednotlivce.

Cenu Josefa Vavrouška udělovala od roku 1996 Nadace Charty 77, později se k ní přidala i nejvýznamnější česká nadace, zaměřená na projekty udržitelného rozvoje, Nadace Partnerství. "Josef Vavroušek byl na přelomu 80. a 90. let jedním z hlavních protagonistů konceptu trvale udržitelného rozvoje u nás. My bychom chtěli využít jeho odkaz tak, aby se tyto myšlenky dostaly k širší veřejnosti," vysvětluje Miroslav Kundrata, ředitel Nadace Partnerství.

Nominace jsou přijímány do 20. dubna 2006 na e-mailové adrese cjv@ecn.cz nebo poštou na adrese Nadace Charty 77, Melantrichova 5, 110 00 Praha 1. Můžete také využít možnosti vyplnit elektronický formulář přímo na webových stránkách Nadace Partnerství. (http://www.nadacepartnerstvi.cz/cestina/souteze/docs/formular_cjv.doc)

kontakt:           
Tomáš Růžička, Nadace Partnerství, tel.: 542 422 761, tomas.ruzicka@ecn.cz

Indira Bornová, Nadace Charty 77, tel.: 224 214 452, indira.bornova@bariery.cz
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí