zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Komerční banka nabízí postiženým povodní výhody

24.04.2006
Voda
Komerční banka nabízí postiženým povodní výhody

Nabídka pro občany

Spotřebitelský úvěr

až do výše 500 000 korun osvobozený od poplatků a s velmi výhodnou úrokovou sazbou je určen všem občanům, kteří v důsledku záplav utrpěli škody na majetku. Klienti, kteří kromě standardních podkladů vyplní také čestné prohlášení o poškození svého majetku záplavami, mohou získat úvěr bez poplatků s pevnou úrokovou sazbou 6,9 % p.a. a možností odkladu splátek až o šest měsíců. Půjčka je vyřízena a peníze jsou připsány na účet klienta nejpozději do 24 hodin. Doba splatnosti půjčky je 6 let.

Individuální splátkový kalendář

Stávajícím úvěrovaným klientům z řad občanů, kterým v důsledku záplav nastanou problémy se splácením úvěrů, banka vyjde vstříc sestavením individuálního splátkového kalendáře. Podle banky budou jednotlivá obchodní místa KB všechny požadavky na zavedení tohoto typu splátkového kalendáře řešit s klienty individuálně.

Nulové poplatky za předčasný výběr z TV

Vzhledem k mimořádné situaci nebude banka uplatňovat poplatky za předčasný výběr peněz z termínovaných vkladů a spořících účtů. Žádosti o předčasný výběr z uvedených typů depozit bude Komerční banka řešit s klienty individuálně.

Nabídka pro podnikatele a malé podniky

Povodňový úvěr

Pro podnikatele a malé firmy postižené povodněmi připravila KB Povodňový úvěr na překlenutí dočasného nedostatku finančních prostředků s velmi výhodnou úrokovou sazbou od 4,9 % p.a. a navíc s otevřenou horní hranicí výše půjčky. Tato povodňová půjčka je osvobozena od veškerých poplatků, které se pojí s poskytnutím standardního úvěru. Pro získání povodňového úvěru musí žadatelé podepsat čestné prohlášení o tom, že došlo k poškození jejich majetku v důsledku letošních záplav. Splatnost úvěru je 1 rok.

Odklad splátek jistiny

Stávajícím úvěrovaným klientům z řad podnikatelů a malých podniků, kterým v důsledku záplav nastanou problémy se splácením úvěrů, je KB připravena vyjít vstříc odkladem splátek jistiny až o 6 měsíců.

Odklad splatnosti povoleného debetu

Banka odloží splatnost povoleného debetu o dalších 180 dnů všem klientům, u nichž den splatnosti připadl na období od 1. dubna do 30. června 2006. Znamená to tedy, že splatnost těchto povolených debetů bude místo stávajícího půl roku celý jeden rok. O odklad splatnosti povoleného debetu je možné požádat i zpětně.

http://www.finexpert.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
25
11. 2020
25.11.2020 - Seminář, školení
hotel Olympik, sál Olymp, Praha
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí