zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Konzultantské služby spojené se zhodnocením a monitoringem sociálních dopadů spojených s uzavíráním dolů a s ekologickými dopady tohoto procesu

01.06.2006
Geologie
Konzultantské služby spojené se zhodnocením a monitoringem sociálních dopadů spojených s uzavíráním dolů a s ekologickými dopady tohoto procesu
* Referenční číslo CzechTrade: 
TE200659979
 
* Stav tendru: 
výzva k projevení zájmu  
 
* Financování: 
Světová banka  
 
* Země: 
Rumunsko  BusinessInfo.cz - Rumunsko" href="http://www.businessinfo.cz/cz/clanky/rumunsko/1000686/">(teritoriální informace) 
 
* Datum uzávěrky:  
05.06.2006 
 
* Zdroj informace:  
ZÚ Bukurešť 
 
* Obor dle celního sazebníku:
 
S000000 Blíže neurčeno - Služby
 
Anotace tendru:

Národní agentura pro rozvoj důlních regionů (AZM), patřící pod Ministerstvo hospodářství a obchodu (MEC) vyzývá k předložení nabídky „expressions of interest“ na konzultační práce spojené se zhodnocením a monitoringem sociálních dopadů projektu SER: „Project Evaluation Design and Baseline Study for the SER Program under Mine Closure, Environmemntal and Socio-Economic Regeneration Project“.

 
Popis tendru (Čeština):


Tato výzva je pokračováním všeobecného oznámení číslo 644 z 16.12. 2004. Vláda obdržela úvěr od IBRD v objemu 120 mil. USD na pokrytí výdajů spojených s uzavíráním dolů a s ekologickými a sociálními dopady tohoto procesu (cílem bylo podpořit vytváření efektivních a reálných alternativních zdrojů zaměstnání a aktivit atd., vytváření nových pracovních míst, podpora nastartování nových a stimulace stávajících firem, rozšiřování aktivit a vytváření nových zastoupení, odvětví, aktivit apod.).
Přesný popis požadovaných konzultačních služeb (poskytovaných implementační agentuře, tedy agentuře AZM, kvalifikační předpoklady, např. 10 let zkušeností v oboru, 5 let zkušeností ze znevýhodněných zón, zkušenosti se zpracováváním a analýzou velkých objemů dat, zběhlost v angličtině a rumunštině (?!) a další podrobnosti jsou v anglicky psané příloze (3 strany).Konzultant bude vybrán podle metodiky WB, použitá metoda výběru je QCBS. Doplňkové informace je možné obdržet na přiložené adrese v příloze v pracovní dny od 9,30 do 16,30.
Dead-line pro předložení zájmu je 5.6. 2006, do konce pracovní doby.

V případě zájmu doporučujeme ihned kontaktovat CzechTrade Bukurešť (Ing. Michal Holub) holub.michal@czechtrade.cz nebo obchodně-ekonomický úsek ambasády, například e-mailem bucharest@embassy.mzv.cz , tel. 004021 3039230,31. (K. Zděnovec)

 

Kontaktní informace:
* Kontakt:
Věra Řeháčková
odborný pracovník, specialista CzechTrade
vera.rehackova@czechtrade.cz

 
Tel.: 420224907548
Fax: 420224913813

 
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí