zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Pozvánka na slavnostní podpis dotace pro Karlovarský kraj

25.07.2006
Obecné
Pozvánka na slavnostní podpis dotace pro Karlovarský kraj

V pátek 28. července 2006 v 10:00 bude slavnostně podepsáno rozhodnutí o finanční podpoře projektu Síť environmentálních a poradenských center Karlovarského kraje. Hlavním koordinátorem zmiňovaného projektu je Společnost pro udržitelný rozvoj (STUŽ) Karlovy Vary [1]. Rozvoj systému a sítě středisek environmentální výchovy, vzdělávání a osvěty v regionu Karlovy Vary, Sokolov a Cheb bude financován z prostředků Evropského sociálního fondu a MŽP.

Dovolujeme si Vás spolu s předsedou STUŽ Karlovy Vary Pavlem Žlebkem a ředitelem odboru vnějších vztahů MŽP Jakubem Kašparem pozvat na prezentaci projektu, která bude spojena se  stylovým občerstvením  z produktů ekologické farmy.

Po seznámení zástupců medií a čestných hostů s projektem bude následovat krátká tisková konference, která proběhne v Zasedacím sále Krajského úřadu, Závodní 353/88, Karlovy Vary.

Poznámky:
 [1] Projekt byl podpořen ve 3. výzvě grantového schématu „Síť environmentálních informačních a poradenských center“, vyhlášeného MŽP v rámci opatření 4.2 Operačního programu Rozvoj lidských zdrojů. V něm se rozdělují prostředky Evropského sociálního fondu (ESF) na projekty neinvestičního charakteru. Přidělená dotace je hrazena ze 75 % z prostředků ESF a z 25 % z prostředků státního rozpočtu (MŽP).

[2] Partnery projektu jsou Krajský úřad Karlovarského kraje, Magistrát města Karlovy Vary, Městský úřad Cheb, Síť ekologických poraden ČR – STEP, Hospodářská a sociální rada Sokolovska.
Zdroj: MŽP

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí