zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Veřejné projednání záměru firmy Logika (ICKM) v Pozďátkách

15.11.2006
Odpady
EIA
Veřejné projednání záměru firmy Logika (ICKM) v Pozďátkách

JIHLAVA/ POZĎÁTKY - Případ havarované skládky v Pozďátkách pokročí po delším čase o krok vpřed. Ve středu 15. listopadu 2006 v 15 hodin začne v kulturním domě v Pozďátkách veřejné projednání záměru firmy Logika (ICKM). Předmětem jednání bude posudek hodnotící dokumentaci vlivu záměru „Oprava a rekonstrukce skládky Pozďátky“ na životní prostředí. K projektu je zpracovatelem posudku navrženo kladné stanovisko, ovšem za předpokladu splnění velkého množství podmínek. Místní lidé se záměrem firmy znovu zprovoznit skládku a zpracovávat na ní nebezpečné odpady nesouhlasí.

Posudek je stále možné připomínkovat. Podněty lze předávat Obecnímu úřadu ve Slavičkách nebo zaslat Ministerstvu životního prostředí. Lze je také předat zástupcům ministerstva přímo během jednání v Pozďátkách.

Účast na veřejném projednání má být umožněna široké veřejnosti. Ministerstvo životního prostředí však stanovilo začátek na 15 hodin. Protože většina místních lidí za prací dojíždí, mnozí z nich nemohou začátek projednání stihnout.

Dokumentaci naleznete na www.ceu.cz

zdroj: http://www.arnika.org

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí