zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Návrhy témat diplomových prací z oblasti EVVO a ochrany životního prostředí

30.11.2006
Obecné
Návrhy témat diplomových prací z oblasti EVVO a ochrany životního prostředí
Databáze aktuálních témat z oblasti EVVO a ochrany životního prostředí vhodných pro zpracování ve studentských pracích studentů vysokých škol

V rámci programu Národní síť středisek ekologické výchovy, který v současné době administruje Sdružení středisek ekologické výchovy Pavučina ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody za finanční podpory Ministerstva životního prostředí je již několik let prostřednictvím samostatného modulu podporována spolupráce středisek ekologické výchovy při vzdělávání studentů vyšších odborných a vysokých škol v environmentální oblasti. Jako jedna z aktivit, které by mohly podpořit zmíněnou spolupráci a také motivovat studenty k zájmu o environmentální problematiku je i tato databáze.

Databáze obsahuje seznam témat a problémů, která střediska v současné době řeší a která by se mohla stát vhodným předmětem studentské práce (bakalářské, magisterské nebo disertační).

Témata tříděna podle dvou kritérií:

  1. podle organizací, které je do databáze zadaly,

  2. a podle zaměření do deseti oblastí.

U každého tématu je dále uveden kontakt na středisko, které jej do databáze zaneslo a u kterého je možné domluvit se na případné spolupráci při realizaci.

Najdete na: http://www.narodnisit.cz/Diplomove_prace/base/base.htm

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí