zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Nové knihy - Permakultura: Principy a cesty nad rámec trvalé udržitelnosti

14.12.2006
Obecné
Nové knihy - Permakultura: Principy a cesty nad rámec trvalé udržitelnosti
Vánoční předprodej knihy

Je to kniha o 350 stranách, napsaná ve stylu univerzitního jazyka:

„Narozdíl od předchozích knih Davida Holmgrena, které se zaměřovaly na praktické případové studie permakulturního designu, rozebírá Permakultura: Principy a cesty nad rámec trvalé udržitelnosti podrobněji mocný a stále se vyvíjející koncept permakultury, který spolu s Billem Mollisonem vytvořili v 70. letech. Je to výsledek jeho 25iletého promýšlení a vyučování a přináší nové pohledy na chápání a jednání, která se skrývají za jednoduchou sadou designových principů. Tato kniha je podstatná pro každý aspekt toho, jak přeorganizovat naše životy, komunity a krajiny, aby se tvořivě přizpůsobily ekologickým skutečnostem, které formují lidský úděl.

Veškeré finálně přeložené texty jsou nyní u Komára, našeho přítele s velmi dobrým grafickým cítěním. Kniha tedy brzy poputuje do tiskárny. Pokud hledáte tip na dárek pro sebe (či pro ostatní), můžeme vám první výtisky poslat ještě do konce roku. Případně je můžete vyzvednout v centru Brna či v Olomouci, a tak ušetřit za poštovné.

Objednávka knihy: http://www.permalot.org/kniha/

Nyní máte možnost zakoupit sobě nebo svým známým jedinečný dárek. Během prosince t.r. můžete knihu získat za 200 Kč ( poštovné). Při nákupu 5 kusů vám nebudeme účtovat poštovné. Členové PermaLotu mohou počítat s 10%ní slevou.
Vaše platby předem nám pomohou se spolufinancováním, které potřebujeme, abychom splnili podmínky grantu poskytnutého Ministerstvem životního prostředí.

Klidné adventní dny vám přeje
radka jensen vaculová
tel: 420 585 152 010
mob: 420 737 410 259
www.permalot.org
Podolí 3, 783 25 Bouzov

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí