zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

SYMPOSIUM ODPADOVÉ FÓRUM 2007 – prodloužení uzávěrky přihlášek příspěvků

17.01.2007
Odpady
SYMPOSIUM ODPADOVÉ FÓRUM 2007 – prodloužení uzávěrky přihlášek příspěvků

České ekologické manažerské centrum, redakce odborného měsíčníku ODPADOVÉ FÓRUM pořádají ve dnech 18. – 20. dubna 2007 již 2. ročník česko-slovenského symposia Výsledky výzkumu a vývoje pro odpadové hospodářství ODPADOVÉ FÓRUM 2007. Symposium se koná v Hotelu Devět skal v Milovech na Českomoravské vysočině.

Symposium je určeno

q       k prezentaci výsledků výzkumů v oblasti nakládání s odpady, prevence vzniku odpadů, sanací ekologických zátěží a dalších souvisejících oborech,

q       pro zástupce podnikatelské sféry a veřejné správy, aby se seznámili s výzkumnými tématy a projekty, na kterých se u nás pracuje,

q       k seznámení představitelů výzkumné obce s potřebami reálného odpadářského „života“ a případnému navázání spolupráce.

Součástí symposia bude opět diskusní fórum Tok informací mezi výzkumem a praxí a nově Fórum výzkumných námětů.

Původní uzávěrka pro nabídky příspěvků na symposium 15. ledna 2007 se prodlužuje do 30 ledna 2007. Texty přednášek a posterových sdělení do sborníku symposia budou potřeba do 15. března 2007.

První cirkulář v tištěné i elektronické podobě najdete na www.odpadoveforum.cz nebo je možné si jej vyžádat na forum@cemc.cz.

Druhý cirkulář s předběžným programem a přihláškou k účasti na symposiu bude rozesílán v druhé polovině února, termín pro přihlášky účasti je 31. března 2007.

Symposium termínově i místně přímo navazuje na již 16. ročník chemicko-technologické konference APROCHEM 2007. Účastníci, kteří se zajímají o tématiku obou odborných setkání, se zaregistrují jen na jedné, ale zúčastnit se mohou obou. Informace o konferenci APROCHEM na www.aprochem.cz nebo pche@csvts.cz.
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí