zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Prodloužení termínu dodání přihlášek do Sněmu dětí

09.02.2007
Obecné
Prodloužení termínu dodání přihlášek do Sněmu dětí

Do 28. února 2007 přijímá Agentura Koniklec návrhy na obsazení volných míst novými členy za "okresy" České republiky, které nejsou v současné době zastoupeny v již čtrnáct let fungujícím Sněmu dětí ČR pro životní prostředí.

Sněm dětí je výběrovým celorepublikovým sdružením, zaštítěným Ministerstvem životního prostředí, jehož členové letos absolvují celoroční vzdělávací program "Energie v našich rukou" a mohou získat atestaci – osvědčení podepsané patronem Sněmu dětí, ministrem ŽP. V rámci celoročního programu je pro mladé zájemce o přírodu a životní prostředí připraven bohatý odborný i herní program, komunikace s odborníky a osobnostmi a společné vícedenní akce v Čechách i zahraničí.

Přihlášky do Sněmu dětí byly tento týden poštou rozeslány na všechny základní školy a víceletá gymnázia v těchto ve sněmu nezastoupených okresech: České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Tábor, Domažlice, Klatovy, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Pelhřimov, Havlíčkův Brod, Jihlava, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Zlín, Kroměříž, Uherské Hradiště.

Elektronické formuláře přihlášek do Sněmu dětí spolu s bližšími informacemi o výběrovém řízení a o jeho činnosti naleznete na adrese http://sdcr.koniklec.cz.

Ukázku "podkladů" k tématu "energie v našich rukou" /publikaci, video a CD-ROM/ najdete na stránkách agentura.koniklec.cz

Informace můžete též získat na kontaktu: Václav Bratrych, tel.: 732 749 878

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí