zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Zpívání o přírodě aneb Cantata Ecologica

15.02.2007
Obecné
Zpívání o přírodě aneb Cantata Ecologica
Základní organizace 01/68 Českého svazu ochránců přírody – Ochrana herpetofauny vás zve k účasti na soutěžním festivalu mládeže.
 

 

Zkuste vymyslet písničku, básničku, nebo scénku s tématikou přírody a životního prostředí a přihlaste to co nejdříve do našeho chystaného programu. Můžete své vystoupení doplnit i kresbami a jinými doprovodnými výtvory.

 

Do programu se mohou přihlásit všechny věkové kategorie školní mládeže s jedním, nebo i několika samostatnými příspěvky. Do své přihlášky uveďte druh vystoupení (jednotlivec nebo skupina; věk; bez nástroje nebo s hudebním doprovodem; zpěv, verše, dramatický hraný výstup, atd.), dále zhruba délku trvání (běžně max.10 minut pro sólové vystoupení, 15 minut pro skupinové scény).

 

Přihlášky zašlete co nejdříve, abychom mohli sestavit a účastníkům předem rozeslat časový rozvrh vystoupení.

 

Během festivalu bude pořízen videodokument, který bude možno si následně objednat. Nejzdařilejší příspěvky budou zahrnuty do připravovaného videomuzikálu »Naturam laudamus«. O přestávce bude možno si prohlédnout chovance biostanice, pohladit si krajtu, potěžkat hroznýše, rozmazlovat želvu... Účastníci obdrží zajímavé upomínkové ceny.

 

Pro vzdálenější mimopražské účastníky bude pro případ zájmu zajištěno přenocování, tento zájem je však nutno ohlásit předem, počet míst je omezený.

 

Festival se bude konat ve dnech 14.–15. dubna 2007 v Praze. Přesné místo konání a časové zařazení příspěvků zašleme přihlášeným

 

Přihlášky a případné dotazy na podrobnosti posílejte na adresu: ČSOP, Jankovcova 47, 170 00 Praha 7, mail: jiri.hales@volny.cz, tel. 220 803 645, mobil 731 321 734

 

Zdroj:

http://ucitelske-listy.ceskaskola.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí