zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

STAVOTECH Olomouc opět ohlásí novou stavební sezónu

09.03.2007
Obecné
Voda
STAVOTECH  Olomouc opět ohlásí  novou stavební sezónu
Neodmyslitelnou součástí jarní etapy veletrhu STAVOTECH Olomouc je již 7. ročník specializované výstavy Bazény & Sauny

I když  na mnoha stavbách regionu neutichá ruch ani přes zimu, ta pravá stavební sezóna začíná pro většinu stavebníků na počátku jara. Symbolickým „klíčem“ k jejímu zahájení se již sedmnáctým rokem stane pro širokou i odbornou veřejnost nejen Olomouckého kraje  stavební a technický veletrh STAVOTECH. Více než 120 vystavovatelů nabídne své výrobky i služby ve dnech 22. – 24. března 2007 v prostorách pavilonů A, E a přilehlých venkovních plochách Výstaviště Flora. Nabídka je skutečně široká a návštěvník zde najde snad vše, co je k výstavbě, rekonstrukci i údržbě domu či bytu potřeba.

Zájem o jarní veletrh je ze strany vystavovatelů pravidelně mimořádný a letošní ročník nebude v tomto smyslu výjimkou. Především firmy s působností v olomouckém regionu si uvědomují svou šanci prezentovat se před návštěvníky v prvním možném termínu. V období, kdy většina stavebníků konzultuje své představy o bydlení s odborníky a projektanty, v období, kdy se rozhodují o optimálních materiálech či nejvýhodnějších nabídkách stavebních firem,“ zdůvodňuje zájem o veletrh Petr Nasadil,  manažer veletrhu z pořadatelské společnosti Omnis Olomouc, a.s.

Neodmyslitelnou součástí jarní etapy veletrhu STAVOTECH Olomouc je již 7. ročník specializované výstavy Bazény & Sauny, která představí bazény, sauny, whirlpooly a veškeré jejich příslušenství. Skutečnosti, že tyto relaxační prvky se staly  pro řadu obyvatel běžnou součástí domů a životního stylu vůbec, dokazuje živě se zajímající veřejnost.

Nezbytnou součástí veletrhu je i kvalitní doprovodný program. Na řadě přednášek, letos zaměřených zejména na novou hygienickou legislativu ve stavebnictví, využití nanotechnologií, povlakové hydroizolace,  dřevostavby, zateplování vnějších obvodových stěn, nedostatky a poruchy při provádění vnějších tepelně izolačních kontaktních systémů,  mohou načerpat nové poznatky jak zkušení odborníci, tak i laická veřejnost. Pro zájemce o obnovu památek a historických objektů je určen veletrh RENOVA na galerii pavilonu A.

Přímo na veletrhu, na galerii pavilonu A, budou mít návštěvníci Stavotechu možnost zhodnotit to nejlepší, co bylo v Olomouckém kraji za poslední dva roky postaveno. Budou zde poprvé vystaveny prezentační panely všech 45 staveb, které se zúčastnily soutěže „Stavba roku 2006 Olomouckého kraje“, vyhlášené a oceněné Olomouckým krajem

Pro návštěvníky veletrhu připravili pořadatelé společně s partnery opět „Veletržní tombolu“. Každý  z prvních 5000 dospělých návštěvníků veletrhu si vytáhne los – k dispozici bude 1000 hodnotných cen, každý pátý tedy vyhrává.

Široká nabídka stavebních materiálů a služeb je dnes již samozřejmostí, velká koncentrace odborníků schopných poskytnout kvalifikované informace a radu je stále vzácnou příležitostí. Veletrh Stavotech patří k těm událostem, které by si profesionálové, investoři i individuální stavebníci neměli nechat ujít

http://www.omnis.cz/kalendar_det.asp?IDa=67

 

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí