zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Nové číslo časopisu Envigogika

24.04.2007
Obecné
Nové číslo časopisu Envigogika

Vážení kolegové,

dovolte, abych vas upozornila na nove cislo casopisu Envigogika, ktere je tentokrat venovano ekologicke etice:

viz envigogika.cuni.cz. Jde o elektronicky casopis, vsechny prispevky jsou volne dostupne, a pokud vas nase clanky zaujmou, prosime, abyste tuto informaci sirili dal. Budeme radi, kdyz Envigogiku budete cist a take do ni prispivat - usilujeme (s vasi pomoci) o zvysovani kvality.

Takže se těšíme na váš vklad do dalšího čísla, jehož nezávazné téma je – interdisciplinární přístupy ve vědě i vzdělání.

Příspěvky do recenzované rubriky přijímáme do konce května, do ostatních rubrik do konce července 2007. V případě, že dojdou po těchto termínech, se článkům samozřejmě budeme věnovat, jen nezaručujeme jejich vydání v srpnovém čísle.

Kromě toho samozřejmě doufáme, že témata postupně promýšlená na stránkách Envigogiky nebudou do budoucna ztracena a velmi uvítáme další články třeba o ekologické etice.

Nenechte se prosim odradit elektronickou verzi casopisu - nase redakcni postupy jsou zcela srovnatelne s tistenymi periodiky.

Do budoucna chceme vyuzit prave vyhod tohoto media: byt pruzni co se tyce formy a zpusobu publikovani, poskytnout vetsi prostor vzajemne komunikaci, atd. A take odstranit potencialni "nedostatky" - hlavne zvysit duveru v tuto formu odborneho dialogu.

Tesime se na spolupraci!
S pozdravem a pranim krasneho dne
Jana Jirka Dlouzi Katka Markosova
envigogika@czp.cuni.cz

Charles University Environment Center
tel. 420 2510 80 353

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí