zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Veřejná doprava na Stříbrsku a Bezdružicku

07.07.2007
Obecné
Veřejná doprava na Stříbrsku a Bezdružicku

Pěkný den,turistické a environmentální informační centrum Kladruby si Vás dovoluje srdečně pozvat na přednášku s tématem VEŘEJNÁ DOPRAVA. Ve čtvrtek 12.7. se budou od 18 hodin na zámku v Bezdružicích (kavárna) probírat otázky spojené s veřejnou dopravou zejména na Stříbrsku a Bezdružicku. Seznámíme se také s možnostmi využití lokální trati Pňovany - Bezdružice a budeme diskutovat o jejím možném prodloužení až do Teplé.

Přednášce a besedě bude předcházet ve stejný den informační stánek na náměstí ve Stříbře (od 10 do 17 hodin), kde budou zájemci moci zhlédnout zajímavou výstavu na téma Doprava, zdarma obdržet místní jízdní řády vlaků, autobusů i stříbrské MHD, seznámit se s problematikou veřejné dopravy v regionu i obecnými informacemi o životním prostředí.

Jedinečný zážitek nabídne jízda historickým autobusem, který zájemce o přednášku zdarma odveze až do Bezdružic na trase Kladruby, Stříbro, Černošín, Olbramov, Kokašice, Okrouhlé Hradiště, Konst. Lázně, Úterý, Bezdružice. Po skončení přednášky a besedy se bude autobus vracet po stejné trase zpět.

Na setkání ve Stříbře či Bezdružicích se těší pracovníci informačního centra Kladruby

Honza Florian (777 870 202)
Martin Čechura (728 730 149)

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí