zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Lesy ČR budou mít nového generálního ředitele, stane se jím Novák

07.12.2007
Obecné
Lesy ČR budou mít nového generálního ředitele, stane se jím Novák

Dosavadní ředitel Správy Krkonošského národního parku Jiří Novák bude podle serveru Euro OnLine novým generálním ředitelem státního podniku Lesy ČR (LČR).

Novák podle serveru přišel s koncepcí decentralizace hospodaření ve státních lesích. LČR od 15. října, kdy rezignoval generální ředitel Jiří Holický, dočasně řídí Vladimír Dolejský. Ten za dobu svého působení provedl personální změny na pozicích ekonomické ředitelky a obchodního ředitele. Poslední oznámenou změnou byl nástup Reného Binara, který byl pověřen řízením obchodního úseku.

Do užšího výběru z původní přihlášené osmnáctky postoupili podle dřívějších informací vedle Nováka současný pověřený šéf LČR Vladimír Dolejský, bývalý děkan brněnské lesnické fakulty Ladislav Slonek a ředitel Ústavu pro hospodářskou úpravu lesů Jaromír Vašíček. Ministr zemědělství Petr Gandalovič jména kandidátů tajil, stejně jako jejich koncepce.

Novák je absolventem střední lesnické školy v Trutnově, poté vystudoval lesnickou a dřevařskou fakultu na Mendelově zemědělské univerzitě v Brně.

Zdroj: HN

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
25
11. 2020
25.11.2020 - Seminář, školení
hotel Olympik, sál Olymp, Praha
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí