zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

EnergyBulletin.CZ: Nový internetový bulletin o ropném zlomu

22.01.2008
Energie
EnergyBulletin.CZ: Nový internetový bulletin o ropném zlomu

Trast pro ekonomiku a společnost spustil nové internetové stránky, jejichž cílem je informovat českou a slovenskou veřejnost o otázkách spojených s ropným zlomem

Trast pro ekonomiku a společnost spustil internetové stránky EnergyBulletin.CZ. Cílem projektu je přinést české a slovenské veřejnosti informace o ropném zlomu v češtině/slovenštině. EnergyBulletin.CZ přináší anotace a překlady aktuálních článků týkajících se vyčerpávání světových zásob ropy a souvisejících problémů ze zahraničních médií a autorské články redakčního kolektivu.
Zatímco v západní Evropě a zejména v USA probíhá živá debata o otázkách spojených s postupným vyčerpáváním světových zásob ropy, české veřejnosti se prostřednictvím tradičních médií dostávají jen slabé ozvuky této diskuse. Věříme, že nový internetový bulletin pomůže vyplnit tuto mezeru v informacích a přispěje k rozvinutí diskuse o otázkách energie i v ČR/SR.
Spolupracujeme s partnerským webem, EnergyBulletin.NET, který má editory v USA a v Austrálii. Jsme však různé, na sobě nezávislé organizace s oddělenými redakcemi. Vzhled těchto stránek vychází ze vzoru Energy! Bulletin.NET, se svolením jeho redakce.

Kontaktní osoba: Stanislav Kutáček
Telefon: 774643394
E-mail:
testrast@gmail.com

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí