zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Třetí část Praktického rádce právě vyšla

06.02.2008
Obecné
Třetí část Praktického rádce právě vyšla

DAPHNE ČR – Institut aplikované ekologie vydává již třetí sadu listů do Praktického rádce pro hospodaření šetrné k přírodě a krajině, který vznikl v rámci sítě poradenských středisek Zdravá krajina.

„Témata byla vybrána na základě dotazníkového průzkumu, který jsme provedli v průběhu rozesílání druhé části Rádce. Chtěli jsme vědět, jestli Rádce zemědělci skutečně využívají a která témata jim zatím v Rádci chybí,“ sdělil nám Jiří Koptík, zástupce vedoucího sítě Zdravá krajina.

Z dotazníkového průzkumu vyplynula většina nových témat. Zabývají se například funkcí rozptýlené zeleně v krajině, možnostmi finančních zdrojů pro obce i zemědělce, přinášejí informace o nově vyhlášeném opatření Předčasné ukončení zemědělské činnosti apod.

Zájemci si mohou Praktického rádce objednat u DAPHNE ČR – Institutu aplikované ekologie. Protože byla ukončena finanční podpora z Evropského sociálního fondu, bude Rádce novým zájemcům posílán prozatím za cenu poštovného. Pracovníci DAPHNE ČR usilovně hledají sponzora, který by jim pomohl financovat další vydávání. 

Autor tiskové zprávy: Martina Zemanová

DAPHNE ČR – Institut aplikované ekologie

Husova 45/622

České Budějovice, 370 05

Email: daphne@daphne.cz, Tel.: 385 311 019

www.daphne.cz
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
1
2. 2021
1.2-1.11.2021 - Seminář, školení
Litomyšl, Plzeň, Žďár nad Sázavou, Karlovy Vary, Znojmo, Liberec, Modrá, Tábor, Olomouc, Kutná Hora
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí