zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Pozvánka na EXPO Mokrá 2008

12.02.2008
Geologie
Pozvánka na EXPO Mokrá 2008
EXPO Mokrá 2008 se koná v nezaměnitelném kamenolomu Mokrá u Brna, který svou lokalizací, velikostí a specifičností podtrhuje zaměření akce.

Těžební unie pořádá ve dnech 10. – 12. 6. 2008 již VII. ročník Mezinárodního demonstračního veletrhu strojů a zařízení pro těžební průmysl, úpravnický průmysl a stavebnictví EXPO Mokrá 2008. Akce, jejíž první ročník se konal ve Chvaleticích, se postupně vyvíjí a zkvalitňuje, z původních 39 vystavovatelů stoupl počet na 166, z třech tisícovek návštěvníků v roce 1995 jich naposledy přišlo z celé Evropy 11 000.

Cílem projektu, který se opakuje každé dva roky, je kvalitní prezentace trendů a novinek moderní techniky pro těžební a úpravnický průmysl či jedinečné představení přihlášených vystavovatelů i kooperujících společností a jejich exponátů v přirozeném prostředí činného lomu v souladu s Báňskými předpisy.

Oborově se výstava člení následovně: 01 Technika a prostředky přípravy rubaniny, 02 Těžební, nakládací a přepravní technika, 03 Stroje a zařízení pro zpracování nerostných surovin, 04 Stroje a zařízení pro recyklaci stavebních materiálů, 05 Zařízení pro ekologický provoz těžebních závodů, 06 Náhradní díly a doplňky, 07 Servisní a doprovodná činnost, 08 Nákladní vozy, vozy pro speciální účely, 09 Terénní vozy, 10 Projekční práce, poradenská činnost, odborné časopisy, školy, svazy.

EXPO Mokrá 2008 se koná v nezaměnitelném kamenolomu Mokrá u Brna, který svou lokalizací, velikostí a specifičností podtrhuje zaměření akce. Lokalitu zapůjčila na dobu veletrhu společnost Českomoravský cement. Nespornou výhodou místa je možnost předvedení strojů a zařízení přímo v akci, což přivítají jak vystavovatelé, tak návštěvníci, jež mohou získat další informace o projektu na webových stránkách Těžební unie  www.tezebni-unie.cz. Součástí veletrhu bude rovněž bohatý program pro veškerou veřejnost.

Pro samotné vystavovatele připravil organizátor akce zajímavé slevy za objednanou plochu, které se dají vzájemně kombinovat v různých kategoriích.

Každý vystavovatel může také využít jedinečné nabídky až 500 ks volných vstupenek pro své zákazníky, odběratele, dodavatele a spolupracující organizace, které obdrží zdarma od organizátora. Pro zvýšení medializace EXPO 2008 a spolupracujících firem je využita dlouhodobá spolupráce s vybranými tištěnými i internetovými odbornými médii nejen z Čech, ale i ostatních členských zemí EU.

Tým Těžební unie se na všechny těší v lokalitě kamenolomu Mokrá u Brna v termínu 10. – 12. 6. 2008.
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí