zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Jaro pro Zemi pokračuje

29.03.2008
Obecné
Jaro pro Zemi pokračuje

Kampaň Jaro pro Zemi byla zahájena minulý týden vyhlášením výtvarné soutěže Můj kousek Země, kterou pořádá Česká geologická služba ve spolupráci s MŽP. Úspěšně pokračuje dalšími soutěžními aktivitami:

Včera proběhlo v Brně vyhlášení výsledků soutěže Co2 vy na to? Soutěž pořádala pod záštitou MŽP Nadace Partnerství a British Council. Vítězným se stal nakonec tým studentů Vysoké školy ekonomické, kteří navrhli sérii opatření ke snížení energetické náročnosti provozu svého univerzitního kampusu.

Ještě o tomto víkendu je možné navštívit Veletrh Biostyl na pražském holešovickém výstavišti nebo pomoct na naučné stezce na Křivoklátsku (kontakt: ČSOP Křivoklát – Ing. Ivan Kasalický).

Příští sobotu (5. dubna) se v rámci akce Ukliďme svět koná úklid břehových porostů v biokoridoru Hloučela v Prostějově. Pořádá Český svaz ochránců přírody, regionální sdružení Iris Prostějov. Více informací podá Eva Zatloukalová.

Kampaň MŽP na podporu akcí pro veřejnost související s ochranou životního prostředí. Stále se můžete do kampaně se svou akcí zapojit, stačí poslat e-mail na adresu jaroprozemi@env.cz. Další informace o kampani najdete na webových stránkách kampaně.
Zdroj: MŽP

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí