zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Uzávěrka soutěže Ekofór 2008 se blíží

01.04.2008
Obecné
Uzávěrka soutěže Ekofór 2008 se blíží

Již jen týden mohou soutěžící posílat své vtipy do soutěže Ekofór. Uzávěrka 5. ročníku se koná 7. 4. 2008.

Ekofór 2008 je soutěž kreslených vtipů a kreslených příběhů pořádaná Hnutím Brontosaurus pod záštitou MŽP, jež je určena nejširší veřejnosti. Jejím cílem je zapojit veřejnost a hlavně mládež do tvůrčích aktivit zaměřených na ztvárnění ekologických témat vtipným podáním a podnítit i touto formou u veřejnosti a především u mladých lidí zájem o životní prostředí.

Ústředním tématem letošního ročníku soutěže je VZDUCH. Všechny soutěžní práce se musí týkat zadaného tématu. Soutěž je zároveň rozdělena do třech soutěžních kategorií:

1) VZDUCH I -- kategorie pro autory mladší patnácti let včetně
2) VZDUCH II -- kategorie pro autory starší patnácti let
3) PŘÍBĚH -- kategorie s věkově neomezenou účastí (vzduch zůstává i zde tématem).

Ještě 7 dní mohou autoři svá díla posílat organizátorům Ekofóru, a to buď na adresu Hnutí Brontosaurus Praha, Senovážná 8, Praha 1, 110 00, nebo mailem na adresu ekofor@seznam.cz. Na zadní straně práce (popřípadě v elektronickém dopise) nesmí chybět jméno, datum narození a kontaktní údaje autora a název kategorie, jíž se autor s konkrétním dílem účastní. Rozhodující pro přijetí prací je v případě zaslání poštou datum podání na poštu. Zasílaná díla pořadatelé autorům nevrací.

Z vybraných 75 nejlepších (po 25 v každé kategorii) děl bude sestavena putovní výstava, kterou zhlédnou návštěvníci různýc! h kulturních a ekologických akcí a zúčastní se zvolení nejlepších autorů hlasováním pro nejvydařenější vtipy. Hlasovat pro jednotlivá díla také pomocí internetového hlasování v online galerii vtipů na www.ekofor.cz. Výherce vybírá i odborná porota. Nejúspěšnější autoři vtipů budou vyhlášeni na podzim a budou odměněni hodnotnými cenami.

Kontaktní osoba: Petra Kuchtová
Telefon: 776611226
E-mail: ekofor@brontosaurus.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí