zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

2. jednání krajské pracovní skupiny pro Operační program Životní prostředí

17.04.2008
Obecné
2. jednání krajské pracovní skupiny pro Operační program Životní prostředí

Členové krajské pracovní skupiny hodnotili 167 projektů z Operačního programu Životní prostředí.

Na uzavřené 2. a 3. kolo příjmu žádostí do Operačního programu Životní prostředí navázalo dne 10. dubna 2008, v sídle Krajského úřadu kraje Vysočina, zasedání a jednání „Pracovní skupiny pro výběr a zajištění implementace projektů Operačního programu Životní prostředí v letech 2007-2013“ (níže jen „KPS“).

Hlavním tématem pracovního setkání bylo hodnocení žádostí z Operačního programu Životní prostředí v rámci 2. a 3. kola k předkládání žádostí. Nejfrekventovanějším druhem projektů se staly v 2. kole opravy, odbahnění a výstavby retenčních nádrží, ve 3. kole úspory energie na budovách. KPS diskutovala a hodnotila 167 projektů. Doporučila 165 akcí ze seznamu žádostí.

Připravovaným změnám v prováděcích a ostatních navazujících dokumentech a žhavým aktualitám se ve svém vystoupení věnoval zástupce Ministerstva životního prostředí Theodor Bernt.

Jak zmínil předseda KPS Ivo Rohovský: „Nárůst a vysoký počet žádostí je výsledkem jak kvalitní připravenosti a informovanosti žadatelů, tak v neposlední řadě i úspěšnou zkouškou fungování celého systému“.


Více informací Marek Brom, odbor lesního a vodního hospodářství a zemědělství, tel: 564 602 208

zdroj: Kraj Vysočina

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí