zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Geologický průzkum omezí provoz mezi Hvězdou a Ovčárnou

07.05.2008
Geologie
Geologický průzkum omezí provoz mezi Hvězdou a Ovčárnou

Jeseníky - V nadcházejících dnech bude často docházet k částečné či úplné uzávěře komunikace mezi Hvězdou a Ovčárnou v blízkosti Pradědu.

„Důvodem je provádění zkušebních vrtů v rámci geologického průzkumu pro přípravu stavby Účelové komunikace Hvězda – Ovčárna,“ řekl Václav Jedlička, vedoucí střediska SSMSK Bruntál.

Ve dnech 5. až 9. května a od 12. do 16. května se bude jednat o kombinaci částečné uzávěry s uzávěrou úplnou. Komunikace bude v těchto dnech úplně uzavřena od 5 do 8 hodiny ranní, pak od 9 do 11 hodiny dopolední a od 17 do 20 hodiny večer. V době od 8 do 9 hodiny, od 11 do 17 hodiny a od 20 do 05 hodiny bude uzávěra jen částečná s možností průjezdu okolí pracoviště v jednom zúženém jízdním pruhu. Zabezpečení uzávěry bude řízeno v době od 5 do 20 hodin obsluhou z řad pracovníků SSMSK, středisko Bruntál, přenosným svislým dopravním značením a v okolí pracoviště pracovníky firmy Geoengineering spol. s r.o.. V případě potřeby bude v rámci úplné uzávěry přednostně umožněn průjezd vozidel IZS.

„Po celou dobu uzávěry platí v plné míře Provozně manipulační řád pro řízenou regulaci dopravy na účelové komunikaci MSK Hvězda – Ovčárna, platný pro letní období,“ dodal vedoucí Václav Jedlička.

Bruntálský a krnovský deník 

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí