zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

WATENVI je nový název Ekologických veletrhů

23.05.2008
Voda
WATENVI je nový název Ekologických veletrhů
Tiskové středisko BVVNa slavnostním galavečeru představil první náměstek generálního ředitele Veletrhy Brno, a. s. Aleš Pohl nový vizuál Ekologických veletrhů Brno. Od příštího ročníku ponesou Mezinárodní vodohospodářská výstava Vodovody-Kanalizace a Mezinárodní veletrh techniky pro tvorbu a ochranu životního prostředí ENVIBRNO společný název Mezinárodní vodohospodářský a ekologický veletrh WATENVI.

„Vznikl nový název, který symbolizuje sepjetí dvou oborů a současně anglický text vyjadřuje budoucnost tohoto veletrhu, která rozhodně tkví v mezinárodnosti. Toto sepjetí vzniklo spojením dvou slov watter a environment a vyjadřuje, o čem veletrh bude,“ uvedl Pohl.

„Věřím, že pod společnou novou značkou bude veletrh stejně zajímavý a přitažlivý pro všechny společnosti a zájemce, kteří patří do oboru vodovodů a kanalizací a přispějí ke zlepšení úrovně životního prostředí nejen v ČR, ale i v okolních zemích,“ uvedl František Barák, předseda představenstva SOVAK ČR, které je pořadatelem Mezinárodní vodohospodářské výstavy VOD-KA.
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí