zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Greenways 2008 – grantový program Nadace Partnerství a Nadace České spořitelny

26.05.2008
Obecné
Příroda
Greenways 2008 – grantový program Nadace Partnerství a Nadace České spořitelny

Nadace Partnerství s podporou Nadace České spořitelny, Generálního partnera programu Greenways a Pojišťovny České spořitelny a.s., vyhlašuje grantový program Greenways 2008.

Nadace Partnerství otevírá  již šestým rokem grantové kolo programu Greenways. Hlavním cílem grantového programu je podporovat dlouhodobý rozvoj a péči o víceúčelové trasy a stezky spojené s projekty Greenways v České republice (Greenway Praha-Vídeň, Greenway Labe, Moravské vinařské stezky, Greenways Krakow-Morava-Wien). Grantový program podporuje rovněž nové a začínající projekty, například Greenway Berounka-Střela, Greenway Odra-Labe-Dunaj, Greenway Botič, Greenway Jizera a další. V letošním roce podpoříme v rámci Evropského projektu Green Belt také projekty v koridoru bývalé železné opony.

Grantové kolo je vyhlášeno dnem 21. května 2008, žádosti je možné podávat do 23. června 2008. Z prostředků dárce, kterým je Nadace České spořitelny, rozdělí program Greenways v letošním roce 1,4 milionu korun. Výše grantů je omezena částkou 100 tisíc korun. Podporu získají vybrané projekty v kategoriích Partnerství pro stezku a  Adoptuj svou stezku. Výsledky grantového kola budou vyhlášeny do 10. července 2008.

Více informací naleznete  na www.nadacepartnerstvi.cz/greenways-granty

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí