zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

EXPO Mokrá už za týden

02.06.2008
Geologie
EXPO Mokrá už za týden
Horké novinky před započetím veletrhu

Vyměřování v lomovém prostoru

Již více než týden probíhá zaměřování prezentačních míst pro vystavovatele týmem odborníků za použití nejmodernější techniky. Vytyčují se plochy pro stánky, prezentační kóje i stany. Rovněž se připravují volná místa pro exponáty, které nebudou v činnosti. Probíhá navážka materiálů nezbytného pro činnost strojů a zařízení, demonstrujících svou sílu a schopnosti. Na denním pořádku jsou v těchto dnech rozvaly hornin, úprava plochy pro zajištění komunikace k autobusové dopravě návštěvníků. Nově utvořená vodní jezírka umožní odtok případné dešťové vody.

Realizační tým se již těší na výstavbu prvních stánků od 2 .6. 2008!

Nová média?

Pro oblast Jihomoravského kraje úspěšně započala spolupráce se společností Medial agency s.r.o., která podpoří medializaci veletrhu EXPO díky Brno magazínu a rádiu Petrov! Cílová skupina návštěvníků veletrhu EXPO Mokrá 2008 se tak již od 26.5. několikrát denně dozví o veletrhu díky zajímavé reklamě.

Návštěvníky a vystavovatele rovněž čeká reportáž z veletrhu!

Novinka v programu? Ano!

Organizátor akce připravil pro návštěvníky i vystavovatelé na termín 10.6., tedy na den zahájení, clonový odstřel, který zahřmí ve 13.00 hodin. Totéž se bude opakovat v poslední den veletrhu 12.6. v 10.30 hodin.

Ps: všichni se mohou těšit na rekordní počet třídících a drtících strojů, které budou v provozu!!!
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí