zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Česko-polskou víkendovkou propojíme národy

06.06.2008
Příroda
Česko-polskou víkendovkou propojíme národy

V pátek 6.června začíná další víkendovka brontosauřího programu Akce Příroda. Kromě užitečné práce a spousty zábavy tentokrát čeká na účastníky i multikulturní atmosféra.

Dobrovolníci z České republiky i Polska budou pracovat v sudetských sadech, přímo v zaniklé osadě Zastávka a Hřibová v Rychlebských horách. Tyto sady se pyšní až přes sedmdesát let starými jabloněmi a hrušněmi. Na účastníky opět čeká také zábavný herní program, jak už to u brontosauřích víkendovek bývá zvykem.

Chcete vědět jak chutnají odrůdy českých a polských jablek? A jak teprve společná práce? Přijeďte se zúčastnit Česko-polské víkendovky! Tuto akci pro vás připravili organizátoři Akce Příroda -- programu Hnutí Brontosaurus, který pořádá převážně víkendové akce pro mladé lidi se zájmem o přírodu. Akce je otevřená všem lidem od 16 let, kteří si chtějí užít příjemný víkend v krásné přírodě, poznat nové lidi a ještě se něco zajímavého dozvědět o životním prostředí. Pro více informací se podívejte na www.akcepriroda.cz.

Kontaktní osoba: Bára Odložilová
Telefon:
E-mail: totocanka@seznam.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí