zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Pozvánka na workshop Stopa Ivana Dejmala a my

11.06.2008
Obecné
Pozvánka na workshop Stopa Ivana Dejmala a my

Ministerstvo životního prostředí vás srdečně zve na workshop pořádaný Společností pro trvale udržitelný život a Ligou ekologických alternativ v úterý 17. června od 10:00 do 16:00 hodin v Klubu Mánes na Masarykově nábřeží 250 na Praze 1. Workshop „Stopa Ivana Dejmala a my – aktuální reflexe témat, přístupů a kauz, jimiž žil“ bude důstojnou vzpomínkou na odkaz jednoho z našich prvních ministrů životního prostředí a významného ekologa Ivana Dejmala, který zemřel letos v únoru. Akce je pořádána pod záštitou místopředsedy vlády a ministra životního prostředí Martina Bursíka, ve spolupráci se Zeleným kruhem a Spolkem pro obnovu venkova.

Na workshopu vystoupí Martin Bursík, Pavel Šremer, Petruška Šustrová, Ivan Rynda, Jiří Černý, Zuzana Drhová, Jiří Dlouhý, Petr Pakosta a další.

Další vystoupení, příspěvky do sborníku z workshopu i náměty pro diskuzi jsou vítány (vždy  s  anotací tématu – na: lea2@ecn.cz). Vstup na workshop je zdarma, svou účast, prosím, potvrďte na výše zmíněné emailové adrese nebo na telefonu 723 573 738.

Zdroj: MŽP

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí