zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Veletrh Bauma China 2008

14.07.2008
Obecné
Veletrh Bauma China 2008

Zahraniční exkurze do Číny , která proběhne ve dnech 25. - 30.11.2008 má ještě volná místa. Konkrétně v  Šanghaji proběhne  ve dnech 25. - 28.11. mezinárodní odborný stavební veletrh.

Program exkurze je více než pestrý! Návštěvou tohoto veletrhu načerpájí návštěvníci nové informace o připravovaných technologiích pro stavební průmysl a další byznys s tím spojený a navíc získájí dokonalý přehled o produktech v profesionálním seřazení. Rovněž jim umožní získat nové zákazníky a přitom  poskytne optimální příležitost k mezinárodní obchodní spolupráci.

Součástí exkurze jsou organizované prohlídky nejzajímavějších pamětihodností a zajímavostí Šanghaje. Na každý den je zvolen zajímavý program  a to vše za doprovodu odborného průvodce.

Cesta je určena pro ředitele, managery, a pro vedoucí pracovníky českých stavebních firem s jejich doprovodem a jimi pozvané obchodní partnery.

Bližší informace naleznete na internetových stránkách  Národního stavebnío centra , www.stavebnicentrum.cz. nebo na tel.č.: 541 159 485.

Podrobnosti o veletrhu jsou rovněž na   www.bauma-china.com.
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí