zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Český Západ informuje o možnosti získání dotací

04.08.2008
Obecné
Český Západ informuje o možnosti získání dotací

V rámci realizace Strategického plánu LEADER (SPL) „Sudety – místo k setkávání“ vyhlásila MAS Český Západ – Místní partnerství 1. výzvu k předkládání projektů. Minulý čtvrtek 31. 7. proběhl v Kulturním domě v Konstantinových Lázních seminář pro žadatele, informující o možnostech předkládání žádostí o dotaci v rámci této výzvy. Pro zájemce, kteří se nemohli tohoto semináře zúčastnit, bude v úterý 5. 8. od 10 hod. připraven další, tentokrát na stříbrské radnici.

Pod vedením koordinátora grantového programu Leader, Jana Floriana, byla nejdříve představena samotná činnost a úspěchy MAS a následně byly popsány jednotlivé oblasti podpory, v rámci kterých lze žádosti podávat, postup při vyplňování žádostí, kriteria hodnocení žádostí apod. Po prezentaci následovala volná diskuze, do které se zapojili všichni účastníci nejen otázkami, ale i konzultací svých konkrétních projektových záměrů. Celý seminář proběhl ve velmi přátelské atmosféře, nechyběly propagační a informační materiály a byl přínosný pro všechny zúčastněné.

Pokud jste se semináře nestihli zúčastnit a máte zájem o informace týkající se podmínek poskytnutí dotace nebo vás zajímá průběh výzvy a činnost MAS, pak právě pro vás je připraven druhý, identický seminář, který se bude konat dne 5. 8. od 10:00 v přízemí historické radnice ve Stříbře. Individuální konzultace si lze domluvit na tel. 724 183 671 nebo 777 870 202 v kanceláři v Olbramově nebo v Kladrubech a to až do 19. 8. 2008.

Radka Šámalová, asistentka pro program LEADER

samalova@leader-ceskyzapad.cz
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí